Bizi Arayın: 0 312 328 11 72 e
Giriş Kayıt

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Hakkımızda

 Argun Doğalgaz Proje olarak uzun yılları aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Doğalgaz Projelendirme konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Ankara Pursaklar'da faaliyetlerine devam emektedir.  Hizmetlerimiz projelendirme sonrası hizmetleri de kapsamaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede doğalgaz sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Argun Doğalgaz, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

Müşteri Odaklıyız

Faaliyetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklıyoruz; güçlü müşteri ilişkileri geliştiriyor ve bunları sağlamlaştırıyoruz.

 - Yenilikçiyiz

Yenilikçi çözümler üretiyoruz; statükoya meydan okuyor ve sınırları zorluyoruz; iş problemleri ve fırsatlarıyla ilgilenmek için farklı ve yeni yollar deniyoruz.

 - Kararlıyız 

Sonuçlara ulaşıyoruz ve konu ile ilişkili gerçeklere, zorluklara ve muhtemel sonuçlara dayanan uygun zamanlı bir faaliyet rotası seçiyoruz.

 - İletişimciyiz 

Bilgi ve fikirleri açıkça ifade ediyoruz; açık ve sürekli iletişimi destekliyoruz; dinleme ve öğrenmeye hevesliyiz.

 - Güveniliriz 

Açıklık, güven ve dürüstlükten oluşan bir ortam geliştiriyor ve sürdürüyoruz; hissedarlarımızın güvenini kazanıyoruz. 

 - Ekip Çalışmasına Odaklıyız 

Hedeflerin gerçekleşmesi için, ekibe aktif üyeler olarak katılıyoruz; organizasyonel sınırlarımızı etkili bir şekilde aşmak için işbirliği yapıyoruz.

 - Sonuçlara Odaklıyız 

Taahhütlerimizi yerine getiriyoruz; önemli hedefler koyuyor, onlara ulaşmak ve aşmak için yılmadan çalışıyoruz.