• HAKKIMIZDA
 • Firmamız 1996 kuruluş yılından bu yana çeşitli şekillerde danışmanlık hizmetlerine aracılık etmiş 2005 yılından itibaren mimarlık ve mühendislik dallarında Ankaranın Tebessüm Şehri Pursaklar ilçesinde hizmetine devam etmektedir. Şirket bünyesinde taşeron firmalar aracılığı ile hizmetine devam eden firmamız mimarlık mühendislik tesisat ve elektrikli mühendislik projelerini büyün bir titizlikle yürüte gelmiştir. Bunun yanı sıra yeni gelen yönetmelikler dahilinde enerji kimlik belgesi uygulaması (E.K.B.) ve şantiye şefliği hizmetlerine de yardımcı olup yap sat müteahhitlerinin daha kaliteli yapı yapabilmesi adına bu hizmet bedeli mukabili danışmanlık yürütmektedir.

  Şirket bünyesinde 1 genel müdür 1 muhasebe müdür ve 1 proje müdürü olarak görevlendirme yapılmıştır.Muhasebe bölümü 3 kişiden oluşmakta olup proje bölümü 8 kişilik bir uzman ekiple proje konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Şirket 3 araç ile taşeron hizmetlerinin yürütülebilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

  Çalışma alanları Ankaranın tüm yerel belediyeleri ve mücavir alan içlerindeki tüm beldelere proje üreterek o mekanları daha yaşanabilir ve müreffeh bir ortam hazırlamaktadır. Proje tasarımlarımız uzman kadrolarımızla hazırlanıp proje hususunda deneyimli mühendislerimizle oluşturulan projeler tüm vatandaşlarımızın ve müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
   
 • Dağlar Mimarlık ve Mühendislik

  Belediye Cd. Üçhisar Ticaret Merkezi No: 14/118 Pursaklar ANKARA

  +90(312) 527 12 11

  Email: info@daglarmimarlik.com.tr
   

 

Dağlar Mimarlık Mühendislik

iletisim Formu